Zgłoszenia na zajęcia w Brzozówce i Toruniu przyjmujemy telefonicznie: nr  tel. 601 999 612
Zgłoszenia na zajęcia on-line przyjmujemy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zajęcia jogi on-line są udostępnione na platformie ZOOM.
Jeśli nie masz tej aplikacji to możesz ją pobrać na stronie https://zoom.us/download i zainstalować bezpłatnie na swoim komputerze, laptopie lub tablecie. Rejestrujesz się w programie ZOOM (sign up it's free) wpisując swój adres email oraz wybrane przez Ciebie hasło.

Jeżeli chcesz przystąpić do grupy on-line to napisz do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dokonaj wpłaty na konto: PKO BP nr 43 1020 5011 0000 9702 0359 8463.

Przed zajęciami otrzymasz na maila link z kodem dostępu i klikając na niego włączysz się do zajęć.
Jeśli masz pytania lub uwagi zadzwoń do mnie 601 999 612.

Zajęcia on-line są nagrywane i dostępne będą do pobrania z "chmury" ok.1 godz. po zajęciach.

Od kilku lat wprowadzam do zajęć elementy ćwiczeń rehabilitacyjnych z metody Feldenkraisa. Jest to system bardzo łagodnych ćwiczeń ruchowych, które mają działanie terapeutyczne. Przez swoją dostępność może je wykonywać każdy bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Jest to metoda często wykorzystywana przez fizjoterapeutów, zwłaszcza przy bólach kręgosłupa, szyi czy stawów biodrowych. Podczas wykonywania ćwiczeń doświadczamy przyjemnego i bezbolesnego ruchu, który rozluźnia ciało i zwiększa jego ruchomość. Dodatkowo, podobnie jak w hatha jodze, osoba ćwicząca, prowadzona przez instrukcje nauczyciela, koncentruje się na ciele, a co za tym idzie, na „tu i teraz”.